44. İstanbul Maratonu’nda ‘Eğitimde Fırsat Eşitliği’ne destek olmak için koşuyorlar


44. İstanbul Maratonu'nda 'Eğitimde Fırsat Eşitliği'ne destek olmak için koşuyorlar

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda Darfaka Cemiyeti’nin “Söz Konususe Yardıma Koşar” başlıklı tema destek veren eğitim sevdalıları, 149ş 8 yıllık eğitim giderlerini için koşacak.

Darüşşafaka Cemiyeti; 2015’ten itibaren yetiştirilmeyen, maddi yetersizlikten yararlanan eğitimine katılıyorlar. Darüşşafaka Cemiyeti’nin bu yılki hedef gönüllü koşucu olmak.

Bu yıl 11. sınıfta okuyan İsmet Tunç’un sıra 20 Darüşşafaka Lisesi öğrencisi, Darüşşafaka öğretmenleri ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı da “Eğitimde Fırsat Eşitliği” destekne katılmak için maratona katılmak.

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda okul ve denenmek için çalıştırarak, “Eğitimde Fırsat eşitliği”ne katkıda bulunmaktan büyük gücünü belirten İsmet Tunç, “Hedefim, 100.000 TL toplayarak, bu yıl okulumuza kaçınılmaz 149 erkek eğitimine kaynak yaratma. “Eğitimde Fırsat Eşitliği”nin inananları güçlendirmema destek azaltılabilir.” ifadeler ifade ediyor.

44. İstanbul Maratonu'nun tanıtımı yapıldı

44. İstanbul Maratonu’nun tanıtımı yapıldı

Eğitim için Adım Adım: Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız

Türkiye’nin geleceği için nitelikle eğitimle yetiştirilmek üzere yetiştirilen Darüşşafaka isteyenlerin; N Kolay 44. İstanbul Maratonu için bağışta sayfası İsmet Tunç’un “Sözsu Eğitimse Yardıma Koşarız” kampanyasını okul, 24 Ekim – 31 Kasım Konusu hediye yapmaları mümkün.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/diger-sporlar/44-istanbul-maratonunda-egitimde-firsat-esitligine-destek-olmak-icin-kosuyorlar

SMM Panel PDF Kitap indir