“375’e ulaşın” – Sourav Ganguly’nin IND ve ENG beşinci Testinin ikinci günü için Team India’ya ralli mesajı


Eski Hindistan kaptanı Sourav Ganguly, Edgbaston Testinin birinci gününde Rishabh Pant ve Ravindra Jadeja’nın kurtarma eylemine övgüler yağdırdı. Takımın İngiltere’ye baskı yapmak için ilk vuruşlarda 375 koşuya ulaşması gerektiğine inanıyor.

Ben Stokes tarafından oyuna sokulduktan sonra, ziyaretçiler ikinci seansta 98-5’te sersemlemişti. Rishabh Pant ve Ravindra Jadeja tarafından bir araya getirilen 222 yıllık rekor bir ortaklık oyunun çehresini tamamen değiştirdi. Çok yönlü oyuncu hala 83 puanla yenilmedi.

Basınç altında test maçı vuruşunun özel sergisi.@RishabhPant17 @imjadeja ..bundan daha iyi olamaz ..375 tmrw’ye ulaş ..

Mamut ortaklığı Test maçı vuruşunun özel bir sergisi olarak nitelendiren Ganguly, tweet attı:

“@RishabhPant17, @imjadeja baskısı altında yapılan özel test maçı vuruşu sergisi. Bundan daha iyisi olamaz .. 375 tmrw’ye ulaşın ..”

The Men in Blue için görünürde toplam 375, Jadeja’nın bir ucunda iyi ayarlanmış. Son birkaç yılda arka uçların geliştirilmiş formu, Hindistan’ın sağlam bir ilk vuruş toplamını toplama arayışında cesaret verici bir faktör olacaktır.

BCCI başkanı, bir oyuncu olarak 16 yıllık kariyeri boyunca İngiltere’ye birkaç gezinin parçası oldu. 1996’da Lord’s’ta ilk kez Test’e giriş yaptı ve bir yüzyıl kaydetti. 49 yaşındaki oyuncu, İngiltere’de oynadığı dokuz testte ortalama 65.36’ya sahip.

Hindistan 1. Gün Stumps’ta 338-7.

Jasprit Bumrah’ın altında ilk kez oynayan Mavili Adamlar, XI’de dört denizci seçtiler ve tek spinner Ravindra Jadeja oldu. Rohit Sharma’nın yokluğunda, Virat Kohli’nin talihsizliği devam ederken derme çatma üst düzey ateş edemedi.

Yavaş yavaş vurucuların lehine değişen koşullarla, Pant ve Jadeja, ziyaretçilerin İngiltere’ye karşı en yüksek altıncı küçük kapı ortaklığını kaydetmek için bundan yararlandı. Küçük kapı bekçisi, Hintli bir kapı bekçisi tarafından en hızlı yüzyılı kaydederek bu süreçte tarihe geçti ve 89 teslimatla önemli bir rakama ulaştı.

Dün kütüklerde 338-7’lik skorla, ziyaretçiler İngiltere’deki bir Testin ilk gününde şimdiye kadarki en yüksek koşu sayılarını da topladılar. İkinci güne Ravindra Jadeja’nın 83’te yenilmemesi ve Mohammad Shami’nin diğer ucunda başlayacaklar.


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-get-375-sourav-ganguly-s-rallying-message-team-india-day-two-ind-vs-eng-fifth-test?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir