2022’de Şükran Günü’nde hangi NFL takımı oynuyor?


Futbol, ​​Şükran Günü’nde ulusal eğlencelerden biridir. Detroit Lions ve Dallas Cowboys, yıllık tatillerde düzenli olarak bir futbol maçına ev sahipliği yapan iki takımdır. Bu düzenleme, ligin 1920’de kurulmasından bu yana var olmuştur.

Gelenek sürdürülerek 2022’de aynı gece üç maç oynanacak. Peki bu yıl tatilde hangi NFL tarafı oynayacak?

Bunlar, bu yıl tatil için sıralanan üç eşleşme:

• Buffalo Bills – Detroit Lions: 12:30 ET

• New York Giants – Dallas Cowboys: 16:30 ET

• New England Patriots – Minnesota Vikings: 20:20 ET

Detroit Lions’ın yıllık Şükran Günü Klasiği, 24 Kasım’da Buffalo Bills’e karşı yapılacak ve Grammy adayı şarkıcı-söz yazarı Bebe Rexha ve özel konuk DJ David Guetta’nın bir devre arası performansına sahip olacak. cbsnews.com/detroit/news/d…

2022 normal sezonunda 12. Haftanın başlangıcı olan 24 Kasım Perşembe günü bu maçlar oynanacak.

Hangi futbol takımları her zaman Şükran Günü’nde oynar?

Dallas Cowboys ve Detroit Lions, Şükran Günü’nde 44 sezondur maç yapıyor. Ancak Aslanların rekoru, Kovboylarınkinden daha eskidir. Bu, Kovboyların bu tatildeki 55. ve Lions için NFL tarihindeki 83. yarışması olacak.

Detroit Lions’ın yıllık Şükran Günü Klasiği, 24 Kasım’da Buffalo Bills’e karşı yapılacak ve Grammy adayı şarkıcı-söz yazarı Bebe Rexha ve özel konuk DJ David Guetta’nın bir devre arası performansına sahip olacak. cbsnews.com/detroit/news/d…

Bu iki grubun her Şükran Günü’nde rekabet etmesi gerektiğine dair resmi bir anlaşma yok, ancak bu uzun yıllardır yıllık bir olay. Kovboylar maç yapma geleneklerini 1966’da bu günde başlattılar, ancak Aslanlar 1934’te başladı. Bu nedenle, bu hiçbir şekilde yeni bir uygulama değil.

Lions’ın başkanı George A. Richards, birçok kişinin her yıl bu tatilde oyun oynama girişimini atfettiği kişidir. Gerçekten de, bu gün Detroit’te her zaman oyunların nasıl olduğunun açıklamalarından biri olabilir.

Richards, biraz para çekmek için özel bir günde bir futbol maçı denedi. Lions, bir Şükran Günü yarışmasını yayınlayan ilk franchise oldu. Radyoda olmasına rağmen, ülke çapındaki 94 NBC istasyonu programı yayınladı.

Richards’ın bu 94 kanaldan birini kontrol etmesi ve ulusal yayını güvence altına alabilmesi şüphesiz yardımcı oluyor.

O zamandan beri Lions, 2. Dünya Savaşı nedeniyle oyunların askıya alındığı 1942’den 1944’e kadar olan kısa dönem dışında her zaman tatilde oynadı.

Green Bay Packers, bu maçlarda en çok Detroit Lions ile karşı karşıya geldi. NFC Kuzey düşmanları arasında 21 karşılaşma oldu.

Kovboylar, 1966’da Cotton Bowl’daki ilk Şükran Günü maçında Cleveland Browns’ı 26-14 mağlup etti. Kovboyların ulusal düzeyde daha fazla ilgi görmesini isteyen genel müdür Tex Schramm’a göre tatil oyunu çok mantıklıydı.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Düzenleyen: Akshay Saraswat
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-which-nfl-team-plays-thanksgiving-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir