2022 TNPL maçını kim kazandı, CSG vs DD


Tamil Nadu Premier Ligi’nin (TNPL 2022) 21. maçında Chepauk Super Gillies, Coimbatore’deki SNR College Cricket Ground’da Dindigul Dragons’ı yendi.

Kura atışını Chepauk Super Gillies kaptanı Kaushik Gandhi kazandı ve ilk olarak bowling oynamayı seçti. Karar, küçük kapıları önceden aldıklarında ve powerplay sonunda Dindigul Dragons’u 26/3’e düşürdüklerinde işe yaradı. Ravichandran Ashwin ve Mani Bharathi kurtarma çalışmalarına öncülük etti. Güçlü bir bitişin temellerini attılar.

12. sırada vuruş yapmak için gelen R Vivek, bir vuruşla kör oynadı. Dört sınıra vurdu ve 61’de yenilmemek için altı sayı attı ve sadece 38 topla tahtada 138 direğine yardımcı oldu. Chepauk Super Gillies takımından Sonu Yadav topla oynadı ve maçı iki kaleyle bitirdi.

Süper Gillies kovalamacaya sağlam bir başlangıç ​​yaptı. Kaushik Gandhi ve Narayan Jagadeesan sağlam bir açılış standı kurdular. Hem Gandhi hem de Jagadeesan sırasıyla 44 ve 31 puan alarak hedefe yaklaşmalarına yardımcı oldu.

Bu süreçte beş kale kaybettiler, ancak yedek dört top ile çizgiyi geçtiler. Karaparambil Monish iki kaleyi aldı ve çok çalıştı ancak toplamı koruyamadı.


Chepauk Super Gillies, TNPL 2022’de tırıstaki üçüncü galibiyetini kaydetti

Chepauk Super Gillies takımı (Resim Nezaket: Kaydırın)
Chepauk Super Gillies takımı (Resim Nezaket: Kaydırın)

Chepauk Super Gillies, TNPL 2022’de ilk iki maçını kaybederek unvan savunmasına en iyi başlangıçlara sahip olmadı, ancak durumu tersine çevirdi. Sonraki üç maçını kapsamlı bir şekilde kazandılar ve doğru kombinasyonu buldular. Playofflara kalifiye olmak için güçlü bir konumdalar ve kazanma ivmesini devam ettirmeyi umuyorlar.

Dindigul Dragons, yarışmadaki dördüncü mağlubiyetini yaşadı. Sadece iki maç kazanmayı başardılar ve kaderlerinde bir değişiklik için umutsuzlar. Ejderhaların vurucuları katkı sağlayamadı ve bir sonraki oyunlarında adım atmaları gerekiyor. TNPL 2022’de sadece bir maçları kaldı ve playoff umutlarını canlı tutmak için hazır olmaları gerekiyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-who-won-tnpl-match-2022-csg-vs-dd-match-21?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir