2022 sezonunda cezalı görev yapacak 3-5 NFL süper yıldızı


NFL dünyası, Cleveland Browns oyun kurucu Deshaun Watson’ın 2022’de oynayıp oynamayacağını öğrenmek için bekliyor. Watson, bir kısmı çözülmüş bir dizi cinsel suistimal iddiasıyla uğraşıyor. Ne olursa olsun, Watson’ın hayranlarının yanında duruşu hiç bu kadar kötü olmamıştı. Watson şüphesiz 2022’de bir tür uzaklaştırma cezası alacak ve bunu yapan tek NFL süperstarı o olmayacak.

NFL, 2022’de spor dünyasındaki konumunun son derece farkında olan bir marka. Televizyon haklarını ve reklam oranlarını yüksek tutmak için ligin, tüketicilere oyuncuların hareketlerini önemsediğini göstermesi gerekiyor. Hareketlerinde mantığı görmek her zaman kolay olmasa da, NFL, ligdeki konumları ne olursa olsun kilit oyuncuları askıya almaktan korkmuyor.

İşte 2022’de ceza alacak üç oyuncu:


Calvin Ridley – Atlanta Şahinleri

Carolina Panthers vs Atlanta Falcons
Carolina Panthers vs Atlanta Falcons

Calvin Ridley, sıkı son Kyle Pitts ile ortaklığı 2022 Atlanta Falcons’u dikkate alınması gereken bir takım haline getirecek olan, futbolun en iyi genç geniş alıcılarından biri. Ancak ikili, Ridley’in 2022 sezonu için askıya alınmasından sonra tekrar birlikte oynamak için bir yıl daha beklemek zorunda kalacak. Ridley, NFL maçlarına (toplam 1500$) bahis yaptığı için askıya alındı ​​ve buradaki ceza, nispeten küçük suçlara uymuyor gibi görünüyor. NFL ve kumar el ele gider ve Ridley’nin içeriden herhangi bir bilgiye sahip olmadığı tespit edildi.

youtube kapağı

DeAndre Hopkins – Arizona Kardinalleri

Green Bay Packers vs Arizona Cardinals
Green Bay Packers vs Arizona Cardinals

Arizona Cardinals, organizasyonun oyun kurucu Kyler Murray ile olan ilişkisi sayesinde yeterince kargaşa içinde olan bir takım. Cardinals’in sıkıntılarına ek olarak, yıldız alıcıları DeAndre Hopkins’in PED cezası nedeniyle 2022 sezonunun ilk altı maçını kaçıracak olması. Hopkins ve ekibi hala tam olarak neyin yanlış gittiğini anlamaya çalışıyor ve o herhangi bir yasa dışı ek almayı reddediyor. Baş antrenör Kliff Kingsbury, 2022’de sıcak koltukta olacak ve ilk altı maçta oyunun en iyilerinden birine sahip olmamak, davasına yardımcı olmayacak.


Alvin Kamara – New Orleans Azizleri

Tampa Bay Buccaneers - New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers – New Orleans Saints

Bugün ligin en üretken koşucularından ve yakalayıcılarından biri olan Alvin Kamara, geçen yılki Pro Browl hafta sonundan kaynaklanan pil şarjı nedeniyle bu sezon altı maç kaçıracak. Kamara ve Saints, baş antrenör Sean Payton olmadan ilk sezonlarına uyum sağlayacaklar ve 6 maçın tam olarak ne zaman başlayacağını bilmesek de, Kamara’nın yeteneklerinin sahada olmaması Saints’in playoff şansına zarar verecek. rekabetçi bir NFC.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/3-nfl-superstars-will-serve-suspensions-2022-season?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir