“20 dakika boyunca devam etti, sınırda hayal görüyordu… Lakers sezonunun sonunda Russ’ın yaptığı hiçbir kişisel sorumluluk almamaktı”


Lakers taraftarları, geçen sezonki ezici oyununun ardından sezon başından bu yana Russell Westbrook takası için yaygara koparıyor. Koç Darvin Ham, Westbrook’un gelecek sezon LA Lakers ile gelişeceğini düşünüyor.

Ham, Westbrook’tan ve onu nasıl kullanacağına dair planlarından övgüyle bahsetti. Westbrook, bu yaz birçok takas söylentisinde yer aldı, ancak Ham onu ​​Lakers’ın bir parçası olarak görüyor.

Darvin Ham, Russell Westbrook’un ‘erken sayıldığını’ ve Lakers için başlayacağını söyledi: “Yürekten bir planım var, onu nasıl kullanacağıma dair net bir planım var. …Bence gelişecek. Onun enerjisini azaltmaya çalışmayacağız.” lakersdaily.com/darvin-ham-say…

Analistler, ESPN’in First Take programında Westbrook’un LA ile uyumunu tartıştı. Brian Windhorst, özellikle geçen sezonun çıkış röportajından sonra, Bay Triple Double oyununu değiştirmeyeceğini söyledi.

Windhorst, “Yeterli insanın bu Russell Westbrook çıkış röportajı hakkında konuştuğunu düşünmüyorum çünkü Russ’ın söylediği ve bu sadece birkaç kısmıydı, 20 dakika boyunca devam etti, sınırda sanrılıydı” dedi.

“Ve temel olarak Russ’ın Lakers sezonunun sonunda yaptığı şey, sezonun gidişatı konusunda hiçbir kişisel sorumluluk almamaktı ve bunun çoğunu koçunu, Frank Vogel’i, bazı şeyleri ayarlamadığı ve onun başarılı olması için daha fazla tanımlamadığı için suçladı. .

“Ve sonra kısmen LeBron ve Anthony Davis’i de suçluyor ve Russell’ın kendisi neredeyse hiçbir şeyi değiştirmezken onların oyunlarını değiştirmediklerini söyledi.”

Windhorst, Westbrook’un baskı sonrasında oyununu değiştirme niyetinde olmadığı sonucuna nasıl vardığını anlattıktan sonra şöyle devam etti:

“Yani, Darvin Ham’ın yaptığı akıllıca ve birinci sınıf Darvin Ham bu işi büyük ölçüde yıldız oyuncularla kendi seviyelerinde konuşabilmeleri konusundaki zorunlu itibarı nedeniyle aldı. Ve bu genellikle Darvin Ham gibi eski bir oyuncuyla olur. Frank Vogel gibi eski bir oyuncuya kıyasla, Lakers onu bu yüzden işe aldı.

“Onu Russell Westbrook ile bu tür konuşmalar yapması için tuttular. Ama günün sonunda, güzel bir yemek bitse bile ve Darvin Westbrook ile farklı bir düzeyde ilişki kurabilse bile, yine de ondan bunu isteyecektir. Frank Vogel’ın kendisine sorduğu şeyleri, Russell’ın tamamen reddettiğini yapın.

“Russell’ın dediğine göre kendimi kanıtlamak zorunda değilim, dediklerini yapmak zorunda değilim. 2018’de triple-double ortalaması tutturdum. 2021’de neden senin istediğin gibi oynamak zorundayım? Ve Lakers’ın geçen yıl karşılaştığı sorun buydu.

“Sahip olduğumuz her şey, Russell’ın konuyla ilgili kendi açıklamaları da dahil olmak üzere, Darvin’in önerdiği şey olan devasa bir makyaj bir yana, onun oyun biçiminde küçük değişiklikler yapmakla ilgilendiğini göstermiyor. Bu yüzden Darvin’in yaptıklarına saygı duyuyorum. , kendisine başarılar diliyorum” dedi.

youtube kapağı

Darvin Ham, Russell Westbrook’un en iyisini ortaya çıkarabilir mi?

Los Angeles Lakers'tan Russell Westbrook, Phoenix Suns'tan Devin Booker'a şut atmaya çalışıyor.
Los Angeles Lakers’tan Russell Westbrook, Phoenix Suns’tan Devin Booker’a şut atmaya çalışıyor.

Westbrook’un LeBron James ve Anthony Davis ile birlikte oynamak için oyununda değişmesi gereken çok şey var. All-Star guardından çok fazla istatistiksel fedakarlık gerektirecek ve Ham bunu başarabilir.

Westbrook harika bir topsuz oyuncu değil. Top dışı yeteneklerini geliştirmek, James’in yanında oynamasına yardımcı olacak. Lakers’ın dış şutlarını geliştirmesi için ona ihtiyacı olacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-he-went-20-minutes-borderline-delusional-what-russ-end-lakers-season-take-personal-accountability-nba-analyst-wishes-darvin-ham-luck-dealing-russell-westbrook?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir