2 kez Şampiyon, Vince McMahon ile WWE karakteri hakkında endişelerini dile getirdi


Eskiden Karrion Kross olarak bilinen Killer Kross, WWE’de Vince McMahon ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarını açıkladı.

Eşi Scarlett’in eşlik ettiği birçok kişi, Kross’un NXT’deki en iyi sunumlardan birine sahip olduğunu hissetti. Ancak, Temmuz 2021’de RAW’a geçtikten sonra, ciddi bir karakter değişikliği geçirmesi söylendi. Dönüşüm, “Mad Max 2” filminden Lord Humungus’a benzetilen yeni kıyafetler içeriyordu.

üzerinde konuşma “Güreşte İki Kişilik Güç Gezisi” podcast yayınında Kross, McMahon’un NXT unsurlarını karakterine yeniden dahil etmekle ilgilenmediğini açıkladı.

Kross, “Benim için konuşması çok kolaydı” dedi. “Ama bir şey hakkında kararını verdiğinde, onu değiştirmenin bir yolu yoktu. Çünkü profesyonelce ve kibarca, karakterde eksik bir devamlılık olduğu konusundaki endişelerimi dile getirdim. Belki yön değiştirip onu kurtarmaya çalışmamızı önerdim. Bunu yapmakla hiç ilgilenmedi.” [1:03:04-1:03:27]

youtube kapağı

Kross, WWE ana kadrosundaki ilk çıkışını 19 Temmuz 2021 RAW bölümünde Jeff Hardy’ye karşı kaybetti. Yenilginin şekli, özellikle maçın sadece 100 saniye sürmesi nedeniyle taraftarlar tarafından geniş çapta eleştirildi.


Killer Kross, Vince McMahon ile ne zaman görüştü?

Taraftarlar: “Jeff Hardy’ye kaybetmekten daha kötü olamaz. #ÇİĞ Karrion Kross için çıkış!”WWE: “Biramı tut.”

23 Ağustos 2021 RAW bölümünde Kross, Ricochet’i 90 saniye süren bir maçta mağlup etti. Bir hafta sonra, Humberto Carrillo karşısında dört dakika 15 saniyede bir galibiyet aldı.

36 yaşındaki oyuncu, Ricochet ile yapacağı maç öncesi ringe kask takmaya başladı. O andan sonra, karakterinin belirsiz yönü hakkında Vince McMahon ile konuşması gerektiğini biliyordu.

“Sanırım kaskın ikinci haftasıydı [the day of the match against Carrillo] Dikkatine getirdim,” diye devam etti Kross. “Onun için çalışan ve benden üstün olan iki kişi benimle aynı fikirdeydi. Ama oraya gittiğimizde, kararını verdiğinde kimse ona aksini söylemeyecekti. Ve nasıl yapabilirler? Yapamazlar.” [1:03:29-1:03:48]

Kaskı takmaktan çekinmese de, Kross o sırada rezervasyonunun herhangi bir hikaye açıklamasından yoksun olduğunu hissetti. Ana kadroda dört ay kaldıktan sonra Kasım 2021’de WWE’den serbest bırakıldı.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen “İki Adamlı Güç Güreşi Gezisi”ne atıfta bulunun ve Sportskeeda Güreşi’ne bir H/T verin.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Killer Kross bir teklif alırsa WWE’ye geri dönmeli mi?

Şimdiye kadar 9 oy

Düzenleyen Kartik Arry

tepki-emoji

Yorumlar