150. Açık: Trey Mullinax, Barbasol Şampiyonası zaferiyle St Andrews’a geç davet aldı | Golf Haberleri


Mullinax, Barbasol Şampiyonasını kazandıktan sonra St Andrews adına sahadaki son sırayı aldı ve tek vuruşluk bir zaferle kendisine PGA Tour ve DP World Tour oyun kartlarının yanı sıra Açık bir ilk kez kazandı.

Son Güncelleme: 22/11/22 06:35

Trey Mullinax, Barbasol Şampiyonası'nda tek vuruşluk bir zafer elde etti

Trey Mullinax, Barbasol Şampiyonası’nda tek vuruşluk bir zafer elde etti

Trey Mullinax, Barbasol Şampiyonasında ilk PGA Tour ve DP World Tour zaferini kaptıktan sonra The 150th Open’a son dakika daveti aldı.

30 yaşındaki oyuncu, Kentucky’deki Keene Trace Golf Kulübü’nde 66 yaş altı bir sayı atmak için son altı deliğinden üçünü bir araya getirdi ve haftayı hemşehrisi Kevin Streelman’ın bir atış önünde 25 yaş altı olarak tamamladı.

Mullinax, son tura 54 delikli lider Matti Schmid’in üç vuruş gerisinde başlamıştı, ancak kendisini oyun ortağı Streelman ile berabere kaldı ve dördüncü par-dörde doğru ilerledi ve kazanan bir kuş için 15 metreden yuvarlandı.

Mullinax, “Oraya gidip oynayabilmek ne inanılmaz bir onur,” dedi. “150’sinde St Andrews’e gidebilmek ne büyük bir hayaldi. Birazdan burada halletmem gereken çok fazla lojistik işim var ama dostum, süper heyecanlı ve oraya gitmeye ve denemeye hazırım. o golf sahasını bulmak için.”

Streelman, hava koşullarının kesintiye uğradığı etkinlik sırasında ilk kez PGA Tour ve DP World Tour tarafından ortaklaşa onaylanan bir final raundu 67 elde etti, ancak Mullinax’ın kuşunu son çukurda eşleştiremedi ve bir play-off’u zorlayamadı.

Trey Mullinax (sağda) ve Kevin Sreelman (solda), Kentucky'deki son gün boyunca yan yana oynadılar

Trey Mullinax (sağda) ve Kevin Sreelman (solda), Kentucky’deki son gün boyunca yan yana oynadılar

Streelman, “Her şeyimi verdim” dedi. “Adam, Trey [Mullinax] ve sadece birbirimizle savaştım. Buradaki en iyi arkadaşlarımdan biri, bu yüzden bu da eğlenceliydi. Hayal kırıklığına uğradım, son iki deliğe iki inanılmaz vuruş yaptım ve iki iyi vuruş yaptım, biri gitti, biri gitmedi.”

Mark Hubbard, Almanya’nın Hurly Long’unun üç vuruş gerisinde üçüncü sırada tamamladı, Vince Whaley ise 67’nin altında beşin ardından ilk beşi tamamladı. Schmid, 67’lik bir kapanışın ardından haftayı sekizinci sırada tamamladı.

Açık Canlı

14 Temmuz 2022, 06:30

canlı

The Open, Sky Sports’ta ne zaman canlı yayınlanacak?

Sky Sports The Open, turnuva haftasının yedi gününün tamamında canlı programlama ve keyfini çıkarabileceğiniz bir dizi ekstra ekstra özellik ile, St Andrews’deki ikonik Old Course’dan 80 saatin üzerinde canlı yayını her zamankinden daha fazla gösterecek.

150. Açık'tan itibaren her anı izleyin, yalnızca burada Sky Sports'ta yaşayın.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

150. Açık’tan itibaren her anı izleyin, yalnızca burada Sky Sports’ta yaşayın.

150. Açık’tan itibaren her anı izleyin, yalnızca burada Sky Sports’ta yaşayın.

Açılış iki raundundan itibaren canlı yayın saat 6.30’da başlayacak – açılış tişörtünden önce – ve oyun bitene kadar devam edecek, duvardan duvara yayın Cumartesi sabah 9’dan ve Pazar günkü son tur için sabah saat 8’den itibaren olacak.

Dört gün boyunca Sky Sports The Open’daki kırmızı düğme ile Sky Q ve Sky Glass, Öne Çıkan Gruplar ve Öne Çıkan Delikler ile dünyanın en iyi oyuncuları Home of Golf ile mücadele ederken keyfini çıkarabileceğiniz birçok ekstra aksiyon olacak.

The 150th Open’ı hafta boyunca Sky Sports’un özel kanalında canlı olarak izleyin. Canlı yayın Perşembe günü saat 6.30’da Sky Sports The Open’da başlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12649673/the-150th-open-trey-mullinax-earns-late-invite-to-st-andrews-with-barbasol-championship-victory

SMM Panel PDF Kitap indir