150. Açık: St Andrews’den erken aksiyonun canlı akışı, Açık Alan mücadeleleri ve daha fazlası | Golf Haberleri


St Andrews’den gelen canlı yayınlar, Öne Çıkan Gruplar, Öne Çıkan Delikler ve On The Range’de de mevcuttur ve yılın son erkekler majörünün tüm hafta boyunca Sky Sports’un özel Açık kanalında canlı yayınlanmasıyla birlikte.

Son Güncelleme: 16.07.22 17:51

Sunday At The Open'dan canlı yayın izleyin!

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Sunday At The Open’dan canlı yayın izleyin!

Sunday At The Open’dan canlı yayın izleyin!

Sky Sports, The 150th Open için heyecan verici yeni bir gösteri sundu; “Sunday at The Open”, ücretsiz akışımız aracılığıyla canlı olarak izlenebilecek.

Tarihi Old Course’dan günün 24 saati yayın, tüm hafta sonu Sky Sports’un özel Açık kanalında, Öne Çıkan Gruplar, Öne Çıkan Delikler ve kırmızı düğme ve Sky Sports uygulaması aracılığıyla sunulan diğer bonus beslemeleri ile canlı.

“Sunday at The Open”, erken yayından güncellemeler sunacak, ancak zorluklar, testler, ünlü konuklar ve çok daha fazlasıyla üçüncü tura daha kaygısız bir bakış sunacak.

Canlı: Pazar @ Açık

17 Temmuz 2022, 08:00

canlı

Nick Dougherty ve Henni Goya’ya eski Ryder Cup oyuncusu Nicolas Colsaerts ve bir dizi tanıdık yüz eşlik edecek, tampon golf hafta sonuna doğru yolunuzu kolaylaştırmak için size bolca eğlence ve eğlence sunacak.

150 yarda meydan okuma, Sky Sports Mix, Sky Showcase, Sky Sports Ana Etkinliği ve Sky Sports Ana Etkinliği’nde de mevcut olan özel gösteri ile dünyanın en iyi golfçülerinin Sky Sports yeteneklerine ve spor dünyasının tanıdık yüzlerine karşı kafa kafaya mücadele etmesini sağlayacak. Sky Sports Golf YouTube.

The 150th Open’ı hafta sonu boyunca Sky Sports’un özel kanalı Sky Sports The Open’da canlı olarak izleyin. Sky Sports web sitesi ve uygulaması ile birlikte Sky Sports The Open’daki kırmızı düğme aracılığıyla Live at The Range, Öne Çıkan Delikler ve Öne Çıkan Gruplar ile canlı yayın Pazar günü sabah 8’den itibaren devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12652756/the-150th-open-live-stream-of-early-action-open-zone-challenges-and-more-from-st-andrews

SMM Panel PDF Kitap indir