10 dakikalık ezici ONE Championship Muay Thai nakavtları


Muay Thai’deki en iyi nakavtlardan bazılarını görmek ister misiniz? YouTube’da ONE Championship’in etkileyici Muay Thai nakavtlarını içeren en önemli makarasından başkasını aramayın.

Asya organizasyonu, yıllardır MMA, Muay Thai ve kickboks genelinde en kalp durduran KO’lardan bazılarını üretiyor.

ONE Super Series’in başlaması sayesinde ONE Championship, dünyadaki en iyi çarpıcı sanatların evi haline geldi. Sekiz Uzuv Sanatı söz konusu olduğunda, ONE, kadrosunda sporun en iyilerinden bazılarına sahiptir.

Nong-O Gaiyanghadao, Rodtang Jitmuangnon ve Lerdsila Chumpairtour gibi inkar edilemez efsanelerden Tawanchai PK.Saenchai ve Panpayak Jitmuangnon gibi yükselen yıldızlara kadar, ONE bugün en iyi Taylandlı dövüşçülere sahip.

Singapur merkezli dövüş ligi, sanatta en iyi yabancı uygulayıcılardan bazılarını çalıştırdığı için, sadece Taylandlı dövüşçüler değil. Jonathan Haggerty, Liam Harrison ve Nieky Holzken bunlardan sadece birkaçı.

ONE tarafından yayınlanan yeni bir videoda, Muay Thai bölümünün ürettiği en unutulmaz KO’lardan bazılarını derlediler. Acımasızca dönen dirseklere, tekmelere, yıldırım hızında yumruklara ve ezici dizlere tanık olmaya hazır olun.

Öne çıkan videoyu buradan izleyin:

youtube kapağı

ONE 157, ONE Championship Muay Thai’de en iyilerin vitrini oldu

ONE Championship’in geçen Cuma etkinliği ONE 157: Petchmorakot vs. Vienot, Muay Thai için bir vitrindi ve baştan sona havai fişeklerdi. Sadece ana kartta ONE, savaşçılarına dört performans bonusu dağıtıyordu.

Ana etkinlik, ONE tüy ağırlığı Muay Thai kuşağı için heyecan verici, ileri geri bir vuruştu. Geçen yıl bokstaki görevinden ayrılan Petchmorakot Petchyindee, Muay Thai unvanını eski Lumpinee Stadyumu şampiyonu Jimmy Vienot’a karşı savundu. Maç çok yakındı ve herkes koltuklarının kenarındaydı.

Bu arada, ortak ana etkinlikte İtalyan Joseph ‘The Hurricane’ Lasiri, o zamanlar hüküm süren ONE Şampiyonası saman siklet şampiyonu Prajanchai PK.Saenchai’yi üç tur inanılmaz hareketin ardından durdurdu. Tay şampiyonu dördüncü raundu başlatma çağrısına cevap veremedi ve otomatik olarak Lasiri’ye TKO galibiyetini verdi.

Lasiri’nin zirveye tırmanışı efsanedir. Promosyondaki ilk dört dövüşünü kaybettikten sonra, ‘The Hurricane’ asla pes etmedi ve kemeri ele geçirme yolunda üst üste üç galibiyet aldı.

Ayrıca kartta, Jacob Smith’in ultra popüler ONE flyweight Muay Thai kralı Rodtang Jitmuangnon’un elinde mutlak yıkımı vardı. Rodtang, Birleşik Krallık’ın 1 Numaralı avcı uçağını üç rauntta tamamen yok ederek ONE Flyweight Muay Thai Grand Prix turnuvasının yarı finaline yükseldi.

ONE 157’nin tüm sonuçları için buradaki özet parçamıza göz atın.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-championship-muay-thai-s-greatest-knockouts?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir